Všeobecné uživatelské podmínky

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Provozovatelem skupiny  internetových portálů http://www.primazena.cz, http://www.perfectwoman.cz, http://www.casopis-sofie.cz, http://www.sofiebydleni.cz a http://www.estetika.cz (dále jen“portály), je společnost NET Contact s.r.o., IČ: 284 26 452 (dále jen“provozovatel“). Tato skupina se může rozšiřovat, přičemž tyto podmínky platí i pro nově vznikající portály, o kterých budou registrovaní elektronicky informováni.

2. REGISTRACE

a) Vstup, využívání některých služeb nebo nákupy jsou podmíněny registrací uživatele.
b) Pro registraci uživatele se využívá formulář na registraci, který je součástí portálů včetně  postupů pro jejich vyplnění  a odeslání.
c) Uživatel  je povinen při registraci sdělit pravdivé údaje.
d) Poskytnutím registračních údajů uživatele, tento výslovně souhlasí s tím, aby provozovatel dle § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovával, a to za účelem jejich interního využití nebo pro marketingové účely své vlastní  nebo osob, které provozovatel  přímo či nepřímo ovládá, či které provozovatele přímo či nepřímo ovládají či jinak patří do stejného majetkového společenství.
e) Uživatel  výslovně souhlasí, že u služeb provozovatele, které zajišťuje pro obchodní partnery a kde je předmětem služby výhra v peněžní nebo nepeněžní podobě, může osobní údaje, které uživatel poskytl při registraci předat společně se statistickými daty dané využité služby obchodnímu partnerovi. Dále za tyto předané informace nenese žádnou odpovědnost.
f) Registrace uživatele není  zpoplatněna.
g) Souhlas se Všeobecnými uživatelskými podmínkami se potvrzuje při registraci uživatele  zaškrtnutím pole a odesláním registračního formuláře pomocí definované funkce.
h) provozovatel si vyhrazuje právo registraci zrušit a nebo omezit přístup ke službám, které vyžadují registraci.
ch) uživatel může kdykoli registraci zrušit přes ovládací funkci uvedenou na portálech.

3. NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

a)Uživatel portálů se zavazuje, že při návštěvě bude dodržovat níže uvedené pravidla.
b)Obsah portálů je chráněn autorským právem.
c)Provozovatel poskytuje na portálech služby, které umožňují uživateli vkládat informace v podobě textu a obrazových materiálů. Tyto mohou být dále zobrazovány, zasílány, hodnoceny nebo s nimi může být jinak pracováno a to i bez součinnosti s provozovatelem pouze ze strany dalších uživatelů. Provozovatel je oprávněn takto vložené informace a to i bez předchozího oznámení, kdykoli odstranit nebo editovat a to zejména, když nerespektují vhodnost zaměření portálů nebo jsou v rozporu s dobrými mravy nebo je jimi porušována některá zákonná povinnost.
d)Uživatel vkládající informace na portály musí být jejich autorem nebo držitelem autorských práv.
e)Provozovatel dále poskytuje prostor na portálech pro vyjádření uživatelů,  fyzických osob nebo obchodních partnerů. Provozovatel nenese odpovědnost za správnost nebo úplnost těchto sdělení. Doporučuje na tyto vyjádření nahlížet jako na rady nebo návody, které je nutné dále konzultovat s odborníky.
f)Provozovatel neodpovídá za správnost a věcnost publikovaných informací vložených uživatelem na portálech. Provozovatel se zříká odpovědnosti za vzniklé škody při využití publikovaných informací na portálu nebo odkazujících stránkách třetích subjektů.
g)Portály obsahují propojení na internetové stránky jiných subjektů, které nepatří pod správu provozovatele.
h)Uživatel nesmí služby provozovatele využívat způsobem, který by mohl poškodit, znemožnit, přetížit nebo zhoršit funkci služeb provozovaných portálů.
ch)Uživatelům je zakázáno využívat služby k vlastnímu obohacení, finančnímu prospěchu nebo ke komerčním účelům.
i)Provozovatel nenese odpovědnost za činnost uživatelů.
j)Na výhry není právní nárok.
 
4. SMS SOUTĚŽE

a)Hlasovat lze pouze v ČR.
b)Soutěží se mohou účastnit osoby starší 15 let.
c)Cena SMS je uváděna s DPH vždy u příslušné soutěže.
d)Odpovědní tvar SMS je uváděn u každé soutěže, při nedodržení je toto překážkou na straně soutěžícího. Podtržítko vyjadřuje vždy mezeru.
e)SMS lze pro účast v SMS soutěžích odesílat výhradně z mobilních telefonů.
f)U výherních SMS odpovědí účastník soutěže souhlasí se zpracováním osobních údajů pro sloužících k evidenci, odeslání nebo předání výher.
g)Na výhru není právní nárok.
h)SMS soutěže technicky zajišťuje Aitoy, a.s., infolinka: 602777555.

 
Provozovatel je oprávněn tyto Všeobecné uživatelské podmínky jednostranně měnit. Změny jsou závazné od okamžiku jejich zveřejnění na portálu provozovatele.


Účinnost: od 1.9.2008
NET Contact s.r.o.

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Novinky

Stylová jízda

Hledáte-li jedinečnou krásu a módní výstřelek zároveň, pak jste na správné adrese. více

Sothys Paris

Zákrok na klinice estetické medicíny obvykle plánujeme v souladu se svými... více

Bez chemie

Je jenom málo potíží, které vám znemožní jakoukoli fyzickou i duševní činnost... více

Hubněte za pochodu

Nemáte čas chodit do fitka? Pak je rychlá chůze pro vás přesně to pravé ořechové.... více

Alcina

Dejte sbohem šedivé zimě a nalaďte se na jarní romantiku! Kolekce trendové... více

Odrosty nejsou IN!

Vlasové korektory Hair Markers americké značky TouchBack® jsou nepostradatelnými.... více