Silonky ve spreji Silky Touch

Text: ESTETIKA
31. května 2016 | 13:58

Doslova hedvábné nohy. Pedag, který patří mezi špičkové světové výrobce doplňků obuvi a kosmetiky pro nohy, představuje antibakteriální sprej s obsahem pravého hedvábí a svěží vůní grepu, který pokryje vaše nohy celodenní ochrannou sametovou vrstvou. Pedag představuje pro letošní sezónu antibakteriální sprej Silky Touch s vůní grapefruitu. Tento unikátní přípravek zajistí, že vaše nohy zůstanou i po fyzicky náročných dnech bez oděrek, otlaků a nepříjemných pachů. Je nepostradatelným pomocníkem při péči o nohy především v teplém období roku.

Sprej pro chodidla a nohy Silky Touch s vůní grapefruitu obsahuje pravé hedvábí. Jeho speciální složení vytvoří na vašich nohou po aplikování velmi tenký průhledný film, který je ochrání po celý den. Nejvíc ho oceníte v teplých jarních a letních dnech, ve kterých vás čeká vyšší fyzická námaha. Chůze naboso v jakémkoli druhu obuvi s sebou nese zvýšené nebezpečí tvorby otlaků a vzniku nepříjemných oděrek od obuvi, které se v dalších dnech při pohybu jen zvýrazňují.

Díky neviditelné doslova hedvábné ochranné vrstvě, kterou Silky Touch na vašich chodidlech a nohách zanechá, je tento sprej příznačně nazýván jako tekuté silonky nebo silonky ve spreji. Příjemný film nahradí skutečně na celý den silonky či ponožky a zajistí maximální komfort při pohybu. Kromě toho vyživuje a zvlhčuje pokožku na nohou a zásadně snižuje efekt lepení a pálení chodidla při používání obuvi naboso. Když použijete Silky Touch pod ponožku či silonku, zabráníte tak nepříjemnému zachytávání látky. 

Abyste pochopili jeho účinek, musíte ho vyzkoušet. Jedině tak pochopíte přednosti a výhody zvýšené pozornosti a péče o chodidla s tímhle hedvábným kosmetickým doplňkem. Především aktivně žijící lidé by si měli uvědomovat důležitost zvýšené péče o nohy. Ucítí okamžitý efekt.

Efekt tohoto antibakteriálního deodorantu nespočívá v tom, že by přebíjel nepříjemné pachy svojí vůní. Pomáhá je pohlcovat a zároveň snižuje pocení. Díky tomu také zásadním způsobem snižuje zápach při sundání obuvi po celodenním shonu. Účinky jdou však ještě dále. Pomáhá preventivně před vznikem plísní a mykóz, které nás dokáží potrápit na dlouhou dobu a jsou jedním z nejčastějších obtíží letního období. Silky Touch je skvělým společníkem při celodenní práci v kanceláři, na cestách i nákupech.

Nový Silky Touch má svěží citrusovou vůni s ne výrazným, ale příjemným nádechem čerstvého grapefruitu. Je dodáván v praktickém balení, které se vejde do kabelky a vydrží přibližně na měsíční používání. Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Stačí ho nastříkat na nohu ze vzdálenosti přibližně 20 cm, ideálně ráno před prvním obutím. K dostání je již nyní na e-shopu www.czpedag.cz, v prodejnách spadajících do sítě W&R obuv a také v internetovém obchodě ZOOT za koncovou doporučenou cenu 159 Kč.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Zpevnění pokožky

Krémová bahna od Green Energy Organics jsou velmi účinná v boji s celulitidou. více

Plazmaterapie

V dnešní době jde neustále plastická a estetická medicína rychle dopředu a přibývá... více

Kokosový olej

Kokosový olej je světovým fenoménem. Zcela oprávněně si našel své místo v koupelně... více

Do plavek daleko

Teplíčko, pohodlíčko, lenošeníčko… Holt takové už běžné zimní dny bývají. Určitě máte.... více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více

Odrosty nejsou IN!

Vlasové korektory Hair Markers americké značky TouchBack® jsou nepostradatelnými.... více