Regenerační program Sothys Paris

Text: Prima Žena
12. října 2016 | 09:00

Zákrok na klinice estetické medicíny obvykle plánujeme v souladu se svými pracovními povinnostmi nebo společenským programem. Většina dermo-estetických procedur může na pleti dočasně způsobit viditelné oslabení, kvůli kterému se většina žen snaží vyhýbat aktivitám mimo soukromí domova. Přesto ani tehdy není nutné schovávat svoji tvář a zůstat mimo společenské dění. S novým regeneračním programem pro obnovu pleti, který vyvinula firma SOTHYS Paris, nebudete muset po dermatologickém zásahu svůj program zásadně omezovat.

Přiznejme, že myšlenka nechat si omladit pleť a vrátit svůj vzhled o pár let zpátky je velmi lákavá a občas napadne každou ženu. Od této chvíle bude rozhodování jednodušší. Můžete totiž zapomenout na obavu, že po návštěvě dermatologické ordinace nebo kliniky estetické medicíny budete dlouhou dobu vystaveny zvědavým pohledům kolegyň nebo kamarádek, v nichž vaše zarudlá pleť, modřinky nebo pomalu se hojící narušená pokožka vyvolají zvědavé otázky.

Po dermo-estetických zákrocích pleť volá po rychlé regeneraci, její přirozená obranyschopnost je oslabena, ochranné funkce jsou narušeny a zvyšuje se i riziko dehydratace. Pokud pleť potřebuje okamžitou pomoc pro zlepšení vzhledu a současně intenzivní regeneraci, zvolte regenerační ampule SOTHYS RA Regenerative Ampoule, které pokožce navrátí vitalitu.  Pleť vykazuje známky zarudnutí a přehřátí? Nejvyšší čas sáhnout po ampulích SOTHYS Calm, jejichž účinné látky s výtažky z rákosu a pórnatky kokosové pokožku postupně zklidní a obnoví její rovnováhu. Vláhu dodá vysoce oslabené pleti univerzální sérum/maska SOTHYS RS Regenerative Solution s kyselinou hyaluronovou, D-Panthenolem a dalšími účinnými složkami. Pro obnovu pokožky zvolte reparační balzám SOTHYS Repair Balm, který působí jako intenzivní doplňková péče na den a noc. Aktivní látky v něm obsažené, mezi něž patří výtažek hnědé řasy a rostliny boldo, pleti navrátí ztracený komfort a přirozenou rovnováhu. V boji se známkami nepohodlí jsou tyto čtyři produkty z kosmeceutické regenerační řady společnosti SOTHYS Paris ideálními pomocníky, díky jejichž vysoce cílené účinnosti se můžete rychle vrátit ke svému obvyklému rituálu krásy i běžnému životnímu rytmu.

www.sothys.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Vyvarujte se chřipky

Letošní podzim počátkem září vypadal spíše na pokračující léto, ovšem to za sebou... více

Péče o pleť

Podzim je tu a s ním také chladnější a sychravé počasí. Do šatníku zařazujeme... více

Plazmaterapie

V dnešní době jde neustále plastická a estetická medicína rychle dopředu a přibývá... více

Pozadí po americku

Chroupete právě mrkev nebo salát a chystáte se do fitka, aby byl váš zadeček... více

Kalorické bomby

Máte pocit, že v létě zaručeně musíte zhubnout, protože se více hýbete, jíte... více

Šminky na odpis

Díky kosmetickým produktům se můžeme udělat krásnější, mladší, zajímavější.... více