Manuál prázdninového sexu

Text: ESTETIKA
7. srpna 2017 | 09:00

Letní úlety jsou vzrušující, ovšem jen pokud se dodržují pravidla. Jaká to jsou a čeho se raději vyvarovat? S létem a časem dovolených se pojí flirtování a nezávazné radovánky. Podle odborníků může za letní naladění na sex především velké množství slunečního svitu. Zvýšené množství slunečního záření stimuluje epifýzu, klesá tak produkce hormonu melatoninu zodpovídajícího za nutkání ke spánku.

V létě se tak cítíme bdělejší, aktivnější a chuť na sex stoupá. K tomu všemu připočtěte ještě vizuální podněty v podobě miniaturních sukének, bikin a průsvitných modelů, v nichž se krásné ženy v létě ukazují a které muže více provokují k akci. Stejně tak ženy mohou svým okem spočinout na odhalených tělech mužů na pláži nebo při sportu. Když už se tedy chcete nechat svést svými biologickými pudy a užít si erotické dobrodružství, pak byste měla myslet na následující doporučení.

Nebuďte naivní

Podle výzkumů USA Today existuje nemalé procento mužů, kteří vyrážejí na dovolenou s jediným cílem – sbalit pěknou babu, užít si s ní a po dovolené zase „pá pá a alou domů“. Do flirtování se vrhají už v letadle. Třetina z nich si už během letu domluví první rande Autoři výzkumu tvrdí, že jde o zcela přirozené vyústění situace, kdy sedíte hodiny vedle někoho, kdo směřuje na stejné místo jako vy, tudíž se dá předpokládat, že máte něco společného. Kromě toho k flirtování přispívá uvolněná atmosféra a očekávání prázdninových prožitků.
Určitě znáte nějakou ženu, která přijela na dovolenou k moři a hned se jí na hotelu začal přeochotně věnovat mladý pohledný muž. Pomohl jí s taškami, házel po ní svádivé pohledy a během nezávazné konverzace cestou výtahem zjistila, že je to buď syn majitele hotelu nebo hlavní manažer, případně fitness instruktor či plavčík. Nevystartoval po ní hned, dobře věděl, že bude mít brzy novou příležitost, kde se setkají. Ještě téhož dne nebo nejpozději druhý den se „náhodně“ setkali u bazénu nebo na pláži. Flirtování pokračovalo, románek se pomalu začal rozbíhat. Vzal ji surfovat nebo si domluvili na druhý den společný výlet s tím, že jí ukáže turistům běžně skryté krásy okolní přírody nebo historické zajímavosti. Po třech dnech už byla zamilovaná a večerní posezení na pláži s lahví lahodného vína skončilo romantickým sexem. Nádherná idylka jako z pohádky. Jejich letní vzplanutí pokračovalo, jenže dny ubíhaly tak rychle. Najednou byl čas návratu do rodné vlasti. Nechtělo se jí odjíždět, ale její milovaný, který Českou republiku kupodivu dobře zná, protože jeho babička odtud pochází, za ní brzy přijede. Po návratu ale přestal psát smsky, telefon nezvedal a vaší kamarádce začalo docházet, že s novým turnusem a přívalem turistů už pomáhá s kufry jiné krasavici.
Takže pokud se i vy chystáte na letošní dovolené prožít milostný románek, neočekávejte nic velkého a nic neslibujte. Při navazování prázdninových kontaktů buďte realistická a pokud možno i upřímná. Nečekejte od flirtu nic víc než krátkodobé pobavení. Jakmile vám bude muž, se kterým se potkáte na dovolené, vykládat, že tohle ještě nikdy necítil a jak se budete po dovolené navštěvovat, okamžitě zařaďte zpátečku. Přeborníci na tyhle celoživotní sliby jsou většinou jižanské národy a vždycky to zavání průšvihem! I když prázdninový sex zažila více než třetina lidí, pouze šest procent těchto románků skončilo happy endem. Naprostá většina letních lásek má velmi krátký život. Mělo by vám jít jen o povyražení. Vážný vztah hledejte jinde než na dovolené.

Dávejte si pozor

Pokud si z dovolené nechcete odvézt nečekaný „suvenýr“ v podobě nějaké infekce, měla být pro vás být samozřejmostí dostatečná zásoba kondomů. Nespoléhejte na to, že váš sexuální partner bude mít ochranu po ruce. Pokud jste se rozhodla, že skončíte v posteli s člověkem, kterého znáte jen povrchně, je nezbytné se chránit. Pro našince i cizince, se kterým souložíte, určitě nejste tento týden první ani poslední. Zdravotnické studie potvrzují, že i přes opakovanou osvětu a prevenci, dochází pravidelně každý rok během letních dovolených k prudkému nárůstu výskytu sexuálně přenosných chorob.
Další dárek, který si můžete přivézt domů, je miminko. Pokud se něco takového stane, je téměř zázrak, pokud se k němu daný muž přihlásí a je ochotný nést jakoukoliv odpovědnost. Nepočítejte s tím, že by vám alespoň platil alimenty. V osmdesáti případech ze sta se vám daného muže nepodaří ani zkontaktovat. A pokud ano, nebude mít zájem s vámi něco takového řešit. Proč by také měl?! V jeho očích jste žena, kterou je snadné svést, tudíž je přesvědčený o tom, že on nebyl toto léto jediným vaším milencem. Navíc, pokud jste se pustila do prázdninového řádění opravdu naplno a vystřídala více partnerů, ani vy nemusíte vědět, kdo je vlastně otcem! Proto nikdy nezapomeňte mít v kabelce několik kvalitních prezervativů. Objevíte-li při balení kufru v jeho postranní kapse pár loňských nebo předloňských modelů, jejichž expirace se již blíží k závěru, radši je vyhoďte a jděte si do drogerie pro nové!

Mějte své pití stále pod kontrolou

Nemyslí se tím pouze množství, které vypijete, ale také konkrétní drink, na který vás váš nový objekt pozval. Nejedna mladá žena má nepříjemnou zkušenost, kdy jí někdo nasypal do pití nějakou drogu nebo uspávací prášek. Pokud se něco takového stane, můžete se stát obětí sexuálního zneužití, kdy si ani nebudete pamatovat kdo, kolik, kolikrát a jak. Druhý den se můžete probudit pohozená ve škarpě za městem, s tělem plným modřin a ukradenou kabelkou. I to se bohužel stává, a proto byste se měla mít maximálně na pozoru! Také se ráno můžete probrat na nemocničním lůžku s kapačkou v ruce, protože vaše tělo pod působením drogy zkolabovalo. Kdykoli půjdete s někým na drink, neodcházejte od svého pití ani na záchod ani tancovat. Buď ho dopijte nebo si ho vezměte s sebou nebo si po návratu z toalety objednejte nové. Pečlivě sledujte, jak drink barman připravuje. Dobrý trik je objednat si totéž co váš hostitel. Až bude stát pití před vámi na baru, pak s vtipem a úsměvem neviňátka sklenice prohoďte. Pokud váš objekt neměl nic zlého v úmyslu, pak se tomu jen zasměje a v duchu si řekne, že jste chytrá a mazaná. Bude-li s tím mít nějaký problém, je to pro vás varovný signál. Takže možná v tu chvíli stojí za úvahu, zda by nebylo lepší nechat se pozvat někým jiným.

Buďte inkognito

Možná máte doma manžela nebo partnera, se kterým žijete, přesto jste se rozhodla, že si kamarádkou vyrazíte na dovolenou za dobrodružstvím a chcete zažít něco nového. Nebo nemáte partnera, ale jde vám opravdu jen o sex a zábavu. Pak nejdůležitějším pravidlem je zůstat inkognito. S kamarádkou si můžete vymyslet přezdívky, kterými se budete u moře oslovovat. Určitě na sebe nikomu nedávejte kontakt. Pokud se s vámi potřebuje dotyčný domluvit na čase a místě schůzky, udělejte to hned tváří v tvář. Nebude pak mít ani možnost se vykrucovat a na místo buď dorazí, nebo nedorazí. Okořeňte své schůzky tím, že nebudete používat ani mobil, e-mail nebo sociální sítě. Budete tak tajemnější a pro vašeho milence lákavější kořist. Zavzpomínejte na romantiku, jaké to dříve bylo bez mobilních telefonů a internetu. Když váš hřebeček přistoupí na tuto hru, nehrozí vám ani, že by si vás vyfotil a pak se třeba na Facebooku chlubil fotkami s vámi. Máte-li stálého partnera, musíte si být především jistá mlčenlivostí a pevným přátelstvím se svojí kamarádkou. Pak už vám nic nestojí v cestě vyrazit do akce.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Silonky ve spreji

Nepostradatelný pomocník při péči o nohy především v teplém období roku. více

Na vysoké noze

Jsou sexy i elegantní, při pohledu na ně se celé rozzáříme, doma jim s radostí... více

A zlepší náladu

Začalo jaro, sluníčko pomalu leze ven a s tím přichází i nálada procházet více

Kalorické bomby

Máte pocit, že v létě zaručeně musíte zhubnout, protože se více hýbete, jíte... více

Prázdninový sex

Letní úlety jsou vzrušující, ovšem jen pokud se dodržují pravidla. Jaká to jsou a čeho... více

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce... více