Kosmetika pro náročné

Text: Prima Žena
13. října 2016 | 15:00

ak zjistit objektivně kvalitu kosmetických přípravků? Nabízí se několik řešení. Koupit odzkoušet a budete vědět. Bohužel tento způsob je náročný na finance a výsledek je nejistý. Nebo si počkat až prostředek projde filtrem spokojených zákazníků a pozitivních recenzí, vy pak můžete vsadit na jistotu. Je zde ještě jedna možnost. Existují expertní organizace, které prověří a zhodnotí kvalitu soutěžících výrobků.

 Již několikátý rok při kosmetickém veletrhu v Praze World of Beauty and Spa, jsou udělovány ceny Award-High Quality. Na expertním zkoumání výrobků se podílí Národní referenční laboratoř a Ústav národního zdraví. Značka SpaRitual tato ocenění získala již po několikáté. V tomto roce se může pochlubit hned se dvěma výrobky, které toto ocenění získaly.

Jedná se o sérum na ruce HANDPRINT - HAND SERUM s účastí 72% certifikovaných organických komponentů, které zpomaluje fyzické známky stárnutí. Účinně bojuje s tzv. stařeckými skvrnami. Celá konstrukce je veganská, což je pro SpaRitual typické. Nádherný skleněný flakon obsahuje 30ml nebo 118ml tohoto zázraku. Obsahuje mnoho organických složek včetně kmenových buněk ze švýcarských jablek.

Dalším oceněným výrobkem je krém na ruce HANDPRINT-HAND SALVE. Jde opět o veganskou velmi čistou konstrukci, která navazuje na sérum. Umocňuje jeho účinky. Obsahuje 75% koncentraci certifikovaných organických ingrediencí.
Ingredience jako marula oil, extrakt ze semene grifonie, organické bambucké máslo, aloe ferox zaručují vysokou účinnost  kvalitní péče o ruce. Zřetelné efekty jsou zejména u vysušené a zralé pleti. Elegantní tubu lze zakoupit ve dvou gramážích 50ml a 251ml.
Výrobky lze, zakoupit pouze ve špičkových salonech, vybraných bio obchodech nebo na e-shopu www.sparitual.eu
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Pigmentové skvrny

S nepříjemnými pigmentovými skvrnami se v létě potýká řada z nás. Ač se mažeme... více

Hubněte za pochodu

Nemáte čas chodit do fitka? Pak je rychlá chůze pro vás přesně to pravé ořechové.... více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více

Kalorické bomby

Máte pocit, že v létě zaručeně musíte zhubnout, protože se více hýbete, jíte... více

Odrosty nejsou IN!

Vlasové korektory Hair Markers americké značky TouchBack® jsou nepostradatelnými.... více

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce... více