Jak odstranit hyperpigmentace i bez laseru

Text: Prima Žena
13. září 2016 | 09:00

Po létě často řešíme pigmentové skvrny. Hyperpigmentace představují častý kosmeticko- dermatologický problém. Vyskytují se nejčastěji u žen v těhotenství, kojících nebo žen, které podstoupily hormonální léčbu a také s přibývajícím věkem. Na zvýšenou tvorbu melaninu působí řada faktorů, mezi nimi také nezdravé opalování bez dostatečné ochrany. Proto se pigmentové skvrny na pleti zhoršují v létě a naopak zlepšují v zimním období.

Jedním z nejčastějších problémů po létě je přítomnost pigmentových skvrn se zvýšenou koncentrací přirozeného kožního barviva. Hnědé plošky vznikají nejčastěji na tváři, předloktí a ramenou.
Na potlačení či odstranění hyperpigmentací existuje celá řada způsobů. Jedním z nich je neinvazivní SynCare White action, krém pro zesvětlení pigmentu.  Působí spolehlivě a nevratně což znamená, že zesvětlené  místo opět nepigmentuje. Jeho výhodou je i to, že působí zcela samostatně a není ho třeba doplňovat dalšími přípravky.
Příravek je možné  použít také pro rychlé projasnění a lifting pleti.

Rychlou korekci nedostatků pleti umožňuje SynCare BB NEW AGE, lehký krém nové generace  s vysokým podílem výživného a regeneračního séra z madagaskarské byliny Sigesbeckia orientalis. Krém se snadno roztírá a na pokožce vytváří lehké krytí spolu s hladkým ochranným nemastným filmem.
Velmi dobrou volbou je SynCare Soft touch sjednocující tónovací krém, kryje nepravidelnosti pleti, je voděodolný, stálý a nemá komedogenní účinky.

SynCare Soft touch make-up

Je luxusní krycí make-up s vysokým obsahem barevných pigmentů, obsah včelího vosku pleť nádherně zjemní a stává se sametově hebkou a vláčnou.
Pokud vás trápí akné, můžete zvolit Acne Soft make-up obsahující látky bránící rozvoji aknózního zánětu. Má hutnější konzistenci a výborně kryje i větší nedostatky.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Pigmentace

Po létě často řešíme pigmentové skvrny. Hyperpigmentace představují častý... více

Sothys Paris

Zákrok na klinice estetické medicíny obvykle plánujeme v souladu se svými... více

Do plavek daleko

Teplíčko, pohodlíčko, lenošeníčko… Holt takové už běžné zimní dny bývají. Určitě máte.... více

Na vysoké noze

Jsou sexy i elegantní, při pohledu na ně se celé rozzáříme, doma jim s radostí... více

Životní styl

Léto je tradičním obdobím stesků všech, kteří se v lednu rozhodli pro zázračnou dietu, více

Zdravé hubnutí

Téměř každý člověk někdy vyzkoušel alespoň nějakou dietu. Výsledky však, až na... více