Tipy Estetika

Odrosty nejsou IN!

Odrosty nejsou IN!

Vlasové korektory Hair Markers americké značky TouchBack® jsou nepostradatelnými pomocníky mezi dalším barvením vlasů. Okamžitě zamaskují šedivé nebo světlejší odrůstající kořínky na viditelných místech jako je pěšinka vlasů, skráně a vlasové kontury.

9. října 2017 | 00:00 celý článek
Krásné vlasy krok za krokem

Krásné vlasy krok za krokem

Vlasy o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou-li matné a unavené, budete působit stejně utrápeně jako ony. Přinášíme vám žhavé tipy, díky kterým budete jen zářit. Poškození vlasů není v dnešní době nic neobvyklého a lze ho rozdělit do dvou kategorií ̶ chemické a mechanické. Chemické způsobuje špatné barvení, časté zesvětlování nebo třeba trvalá a melír. Mechanické naopak způsobuje nešetrné rozčesávání, časté přehřívání, používání gumiček a spaní s mokrými vlasy.

2. října 2017 | 00:00 celý článek
Syndrom prostředního

Syndrom prostředního

Nebyla jsem nejstarší, abych mohla rozhodovat, nebyla jsem ani nejmladší, ta nejroztomilejší, co může všechno. Jak jsou na tom prostřední děti a jak ovlivňuje pořadí narození jejich pohled na svět a vztahy s okolím? Na první dítě rodiče čekají s nadšením, jde o objevování nepoznaného. První dítě je hýčkané, vystavované a celý svět se točí jen kolem něho... tedy až do doby, než se narodí druhé dítě.

28. srpna 2017 | 09:00 celý článek
Pylová alergie

Pylová alergie

Venku je krásně, všechno kvete, jenže vy, místo abyste se radovala, že jaro je konečně tady, nevyjdete ven bez kapesníku, kapek do čí a tmavých brýlí. Začíná totiž pylová sezóna... Pravidelně vás na jaře trápí rýma, škrábe v krku, pálí oči a špatně se vám dýchá? Příčinou nemusí být nachlazení, ale pylová alergie.

21. srpna 2017 | 09:00 celý článek
Manuál prázdninového sexu

Manuál prázdninového sexu

Letní úlety jsou vzrušující, ovšem jen pokud se dodržují pravidla. Jaká to jsou a čeho se raději vyvarovat? S létem a časem dovolených se pojí flirtování a nezávazné radovánky. Podle odborníků může za letní naladění na sex především velké množství slunečního svitu. Zvýšené množství slunečního záření stimuluje epifýzu, klesá tak produkce hormonu melatoninu zodpovídajícího za nutkání ke spánku.

7. srpna 2017 | 09:00 celý článek
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Sothys Paris

Zákrok na klinice estetické medicíny obvykle plánujeme v souladu se svými... více

Biorganica

„Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka... více

A zlepší náladu

Začalo jaro, sluníčko pomalu leze ven a s tím přichází i nálada procházet více

Krásné vlasy

Vlasy o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou-li matné a unavené, budete působit... více

Zeštíhlení

I takto by se dala v kostce charakterizovat moderní metoda liposukce SlimLipo... více

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce... více