Tipy Estetika

Spánkové trable

Spánkové trable

Co se s námi děje ve spánku? Relaxujeme, regenerujeme, rosteme. Ve spánku vzrůstá buněčné dělení nezbytné pro regeneraci buněk kůže, krve a mozku až o několik set procent, přičemž vrchol nastává kolem jedné hodiny ranní. Když nespíme, k žádnému z těchto báječných procesů nedojde, jelikož energie potřebná pro tuto činnost se spotřebuje jinak. Pokud si myslíte, že to doženete spánkem ve dne, jste na omylu.

8. ledna 2018 | 00:00 celý článek
Trend moderní stomatologie

Trend moderní stomatologie

Zdravé zuby a krásný úsměv bývají tím prvním, čeho si na nás ostatní lidé všimnou. Dávají totiž okolí jasně najevo, že se o sebe staráme. I přes pravidelnou péči o chrup se ale může stát, že si zubní kaz vybere právě nás. Na řadu pak přichází nepříliš populární návštěva zubaře. Naštěstí žijeme v době moderní stomatologie, která umí zubní kaz ošetřit opravdu bezbolestně. A co víc? Nová plomba nemusí být vůbec vidět.

1. ledna 2018 | 00:00 celý článek
Zdravé a účinné hubnutí – mýtus nebo realita?

Zdravé a účinné hubnutí – mýtus nebo realita?

Téměř každý člověk někdy vyzkoušel alespoň nějakou dietu. Výsledky však, až na výjimky, bývají mizivé, nebo s krátkodobým účinkem. Je již všeobecně známo, že zejména hladovění vede ke krátkodobým úbytkům váhy, naproti tomu snížení množství příjmu potravin, úprava jídelníčku a pohyb mají efekt trvalejší. Přesto nadváha a čím dál více také obezita (a dokonce tzv. morbidní obezita) jsou stále více rostoucím problémem většiny zemí světa. Nadbytek tukové tkáně, kromě estetického vlivu, způsobuje zejména závažné zdravotní problémy a bývá spouštěčem chronických a špatně léčitelných onemocnění.

25. prosince 2017 | 00:00 celý článek
Vytvarujte si tělo!

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce v novém pojetí zaznamenává obrovské úspěchy. Už jste o ní slyšely?

25. prosince 2017 | 00:00 celý článek
Zeštíhlení na počkání

Zeštíhlení na počkání

I takto by se dala v kostce charakterizovat moderní metoda liposukce SlimLipo. Tento ambulantní zákrok domodeluje vaši postavu na místech, která se vám nedaří vylepšit pohybem ani životosprávou. Použitý laserový paprsek navíc dokáže smrštit povolenou kůži doslova „na tělo“ vašim novým proporcím. Další informace či objednání ke konzultaci na  www.perfectclinic.cz. 

11. prosince 2017 | 00:00 celý článek
« předchozí články 1 2 3 4 ... 14
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Průvodce semínky

Spolehlivě zaženou vlčí hlad, jsou zdrojem kvalitní energie a plné antioxidantů, které... více

Pigmentace

Po létě často řešíme pigmentové skvrny. Hyperpigmentace představují častý... více

Labutí šíje

Ženský krk, pevný dekolt a jedna brada. Tato trojice bude vždy ukazatelem mládí a... více

Pozadí po americku

Chroupete právě mrkev nebo salát a chystáte se do fitka, aby byl váš zadeček... více

Hyaluronová řada

Příčinou lámavých a suchých vlasů může být fénování, žehlení nebo kulmování. Neprospívá... více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více