Silonky ve spreji Silky Touch

Text: ESTETIKA
31. května 2016 | 13:58

Doslova hedvábné nohy. Pedag, který patří mezi špičkové světové výrobce doplňků obuvi a kosmetiky pro nohy, představuje antibakteriální sprej s obsahem pravého hedvábí a svěží vůní grepu, který pokryje vaše nohy celodenní ochrannou sametovou vrstvou. Pedag představuje pro letošní sezónu antibakteriální sprej Silky Touch s vůní grapefruitu. Tento unikátní přípravek zajistí, že vaše nohy zůstanou i po fyzicky náročných dnech bez oděrek, otlaků a nepříjemných pachů. Je nepostradatelným pomocníkem při péči o nohy především v teplém období roku.

silonky-ve-spreji-silky-touch.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sprej pro chodidla a nohy Silky Touch s vůní grapefruitu obsahuje pravé hedvábí. Jeho speciální složení vytvoří na vašich nohou po aplikování velmi tenký průhledný film, který je ochrání po celý den. Nejvíc ho oceníte v teplých jarních a letních dnech, ve kterých vás čeká vyšší fyzická námaha. Chůze naboso v jakémkoli druhu obuvi s sebou nese zvýšené nebezpečí tvorby otlaků a vzniku nepříjemných oděrek od obuvi, které se v dalších dnech při pohybu jen zvýrazňují.

Díky neviditelné doslova hedvábné ochranné vrstvě, kterou Silky Touch na vašich chodidlech a nohách zanechá, je tento sprej příznačně nazýván jako tekuté silonky nebo silonky ve spreji. Příjemný film nahradí skutečně na celý den silonky či ponožky a zajistí maximální komfort při pohybu. Kromě toho vyživuje a zvlhčuje pokožku na nohou a zásadně snižuje efekt lepení a pálení chodidla při používání obuvi naboso. Když použijete Silky Touch pod ponožku či silonku, zabráníte tak nepříjemnému zachytávání látky. 

Abyste pochopili jeho účinek, musíte ho vyzkoušet. Jedině tak pochopíte přednosti a výhody zvýšené pozornosti a péče o chodidla s tímhle hedvábným kosmetickým doplňkem. Především aktivně žijící lidé by si měli uvědomovat důležitost zvýšené péče o nohy. Ucítí okamžitý efekt.

Efekt tohoto antibakteriálního deodorantu nespočívá v tom, že by přebíjel nepříjemné pachy svojí vůní. Pomáhá je pohlcovat a zároveň snižuje pocení. Díky tomu také zásadním způsobem snižuje zápach při sundání obuvi po celodenním shonu. Účinky jdou však ještě dále. Pomáhá preventivně před vznikem plísní a mykóz, které nás dokáží potrápit na dlouhou dobu a jsou jedním z nejčastějších obtíží letního období. Silky Touch je skvělým společníkem při celodenní práci v kanceláři, na cestách i nákupech.

Nový Silky Touch má svěží citrusovou vůni s ne výrazným, ale příjemným nádechem čerstvého grapefruitu. Je dodáván v praktickém balení, které se vejde do kabelky a vydrží přibližně na měsíční používání. Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Stačí ho nastříkat na nohu ze vzdálenosti přibližně 20 cm, ideálně ráno před prvním obutím. K dostání je již nyní na e-shopu www.czpedag.cz, v prodejnách spadajících do sítě W&R obuv a také v internetovém obchodě ZOOT za koncovou doporučenou cenu 159 Kč.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Hubněte za pochodu

Nemáte čas chodit do fitka? Pak je rychlá chůze pro vás přesně to pravé ořechové.... více

Labutí šíje

Ženský krk, pevný dekolt a jedna brada. Tato trojice bude vždy ukazatelem mládí a... více

Biorganica

„Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka... více

Prázdninový sex

Letní úlety jsou vzrušující, ovšem jen pokud se dodržují pravidla. Jaká to jsou a čeho... více

Syndrom prostředního

Nebyla jsem nejstarší, abych mohla rozhodovat, nebyla jsem ani nejmladší, ta... více

Životní styl

Léto je tradičním obdobím stesků všech, kteří se v lednu rozhodli pro zázračnou dietu, více