Naučte se naslouchat své intuici

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Poznejte sama sebe

Umíte si přiznat svoje klady a zápory? Nepodceňujete, případně nepřeceňujete své schopnosti? Víte, na co máte a na co nikoli? I to jsou totiž aspekty, které vám pomohou lépe rozpoznat signály, jež by vám měly naznačit kudy dál. Jestliže poznáte sama sebe, lépe porozumíte mimosmyslovým procesům, které se vám dějí. Proto je vždy dobré se ptát, sen, tušení nebo „jiné“ pocity mohou naznačovat. Dejme tomu, že byste se ráda stala zpěvačkou a přihlásíte se na konkurz. Víte, že hezky zpíváte a přesvědčuje vás o tom i vaše okolí. Téhle myšlence se poddáte natolik, že snadno ignorujete pocity signalizující průšvih a naopak se necháte vést falešnou intuicí. Jenže fakt, že umíte držet notu, ještě neznamená, že z vás bude druhá Adele.

Hoďte se do pohody

Nečekejte, že vás intuice navštíví kdesi na cestě mezi školkou, supermarketem, poštou a lékárnou. O nic lepší to nebude ani doma, kde poletujete na trase kuchyň – dětský pokoj – obývák s občasnými zastávkami v koupelně. Najděte si proto příhodnou chvilku, ve které vás nikdo nebude rušit otázkami a požadavky. Lehněte si,  nebo se uvelebte v křesle, najděte si takovou polohu, ve které vám bude dobře. Někomu pomůže oblíbená hudba, jiný sází na uklidňující ticho – jakou pohodu si kolem sebe vytvoříte, je jenom na vás. Stále ale platí, že by vaše myšlenky měly volně plynout.

Nežijte tím, co bylo a bude

Řada lidí se donekonečna zaobírá věcmi, které se staly, případně se obává toho, co bude. Strach je ale jedním ze „zabijáků“ intuice. Nač si lámat hlavu s tím, co se vám v životě nepovedlo? Udělala jste chybu a už jste se z ní poučila. Až budete příště mířit k obdobně chybnému kroku, intuice by vás měla upozornit na to, že znovu scházíte z cesty. Určitě je dobré přemýšlet nad budoucností, ale nemá smysl dopředu vytvářet katastrofické scénáře. Nikdo přece neví, co se stane zítra, pozítří, za týden či za rok. Pokud necháte věcem volný průběh, vaše podvědomí se určitě čas od času připomene.

Hledejte pozitivní energii

Určitě to znáte. Někdy přijdou dny, kdy máte vztek sama na sebe, své okolí, na lidi, kterým se daří lépe než vám. Vypadá to, jako by si na vás všichni zasedli. Jste ze všeho rozmrzelá, rozčarovaná, zapomněla jste se smát. Negativní pocity měníte v negativní energii, kterou trousíte kudy chodíte. Nejenom že se cítíte špatně psychicky, ale začínají vás stíhat i fyzické potíže. Časté bolesti hlavy, páteře, smutek, to všechno mohou být příznaky toho, že byste se sebou měla něco dělat. Je dobré se zastavit a zeptat se, proč se nám děje to a to, a hlavně se to snažit změnit.

Opakování matka moudrosti

Když nějakou činnost provádíte jen jednou za rok, příliš se vám v ní nedaří. To samé platí i o intuici. Proto mějte na paměti, že čím více se budete věnovat svému podvědomí a signálům, které k vám vysílá, tím lépe rozpoznáte různé podoby intuice a tím častěji se bude tento šestý smysl ve vašem životě objevovat. Zkuste jí dát šanci a uvidíte, jak inspirativní a obohacující může být mimosmyslové vnímání v dnešním přetechnizovaném světě utápějícím se v džungli leckdy zbytečných informací.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Stylová jízda

Hledáte-li jedinečnou krásu a módní výstřelek zároveň, pak jste na správné adrese. více

Labutí šíje

Ženský krk, pevný dekolt a jedna brada. Tato trojice bude vždy ukazatelem mládí a... více

Kokosový olej

Kokosový olej je světovým fenoménem. Zcela oprávněně si našel své místo v koupelně... více

Prázdninový sex

Letní úlety jsou vzrušující, ovšem jen pokud se dodržují pravidla. Jaká to jsou a čeho... více

Krásné vlasy

Vlasy o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou-li matné a unavené, budete působit... více

Zeštíhlení

I takto by se dala v kostce charakterizovat moderní metoda liposukce SlimLipo... více