Manuál prázdninového sexu

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Dávejte si pozor

Pokud si z dovolené nechcete odvézt nečekaný „suvenýr“ v podobě nějaké infekce, měla být pro vás být samozřejmostí dostatečná zásoba kondomů. Nespoléhejte na to, že váš sexuální partner bude mít ochranu po ruce. Pokud jste se rozhodla, že skončíte v posteli s člověkem, kterého znáte jen povrchně, je nezbytné se chránit. Pro našince i cizince, se kterým souložíte, určitě nejste tento týden první ani poslední. Zdravotnické studie potvrzují, že i přes opakovanou osvětu a prevenci, dochází pravidelně každý rok během letních dovolených k prudkému nárůstu výskytu sexuálně přenosných chorob.
Další dárek, který si můžete přivézt domů, je miminko. Pokud se něco takového stane, je téměř zázrak, pokud se k němu daný muž přihlásí a je ochotný nést jakoukoliv odpovědnost. Nepočítejte s tím, že by vám alespoň platil alimenty. V osmdesáti případech ze sta se vám daného muže nepodaří ani zkontaktovat. A pokud ano, nebude mít zájem s vámi něco takového řešit. Proč by také měl?! V jeho očích jste žena, kterou je snadné svést, tudíž je přesvědčený o tom, že on nebyl toto léto jediným vaším milencem. Navíc, pokud jste se pustila do prázdninového řádění opravdu naplno a vystřídala více partnerů, ani vy nemusíte vědět, kdo je vlastně otcem! Proto nikdy nezapomeňte mít v kabelce několik kvalitních prezervativů. Objevíte-li při balení kufru v jeho postranní kapse pár loňských nebo předloňských modelů, jejichž expirace se již blíží k závěru, radši je vyhoďte a jděte si do drogerie pro nové!

Mějte své pití stále pod kontrolou

Nemyslí se tím pouze množství, které vypijete, ale také konkrétní drink, na který vás váš nový objekt pozval. Nejedna mladá žena má nepříjemnou zkušenost, kdy jí někdo nasypal do pití nějakou drogu nebo uspávací prášek. Pokud se něco takového stane, můžete se stát obětí sexuálního zneužití, kdy si ani nebudete pamatovat kdo, kolik, kolikrát a jak. Druhý den se můžete probudit pohozená ve škarpě za městem, s tělem plným modřin a ukradenou kabelkou. I to se bohužel stává, a proto byste se měla mít maximálně na pozoru! Také se ráno můžete probrat na nemocničním lůžku s kapačkou v ruce, protože vaše tělo pod působením drogy zkolabovalo. Kdykoli půjdete s někým na drink, neodcházejte od svého pití ani na záchod ani tancovat. Buď ho dopijte nebo si ho vezměte s sebou nebo si po návratu z toalety objednejte nové. Pečlivě sledujte, jak drink barman připravuje. Dobrý trik je objednat si totéž co váš hostitel. Až bude stát pití před vámi na baru, pak s vtipem a úsměvem neviňátka sklenice prohoďte. Pokud váš objekt neměl nic zlého v úmyslu, pak se tomu jen zasměje a v duchu si řekne, že jste chytrá a mazaná. Bude-li s tím mít nějaký problém, je to pro vás varovný signál. Takže možná v tu chvíli stojí za úvahu, zda by nebylo lepší nechat se pozvat někým jiným.

Buďte inkognito

Možná máte doma manžela nebo partnera, se kterým žijete, přesto jste se rozhodla, že si kamarádkou vyrazíte na dovolenou za dobrodružstvím a chcete zažít něco nového. Nebo nemáte partnera, ale jde vám opravdu jen o sex a zábavu. Pak nejdůležitějším pravidlem je zůstat inkognito. S kamarádkou si můžete vymyslet přezdívky, kterými se budete u moře oslovovat. Určitě na sebe nikomu nedávejte kontakt. Pokud se s vámi potřebuje dotyčný domluvit na čase a místě schůzky, udělejte to hned tváří v tvář. Nebude pak mít ani možnost se vykrucovat a na místo buď dorazí, nebo nedorazí. Okořeňte své schůzky tím, že nebudete používat ani mobil, e-mail nebo sociální sítě. Budete tak tajemnější a pro vašeho milence lákavější kořist. Zavzpomínejte na romantiku, jaké to dříve bylo bez mobilních telefonů a internetu. Když váš hřebeček přistoupí na tuto hru, nehrozí vám ani, že by si vás vyfotil a pak se třeba na Facebooku chlubil fotkami s vámi. Máte-li stálého partnera, musíte si být především jistá mlčenlivostí a pevným přátelstvím se svojí kamarádkou. Pak už vám nic nestojí v cestě vyrazit do akce.

1 2 další strana »

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Zpevnění pokožky

Krémová bahna od Green Energy Organics jsou velmi účinná v boji s celulitidou. více

Silonky ve spreji

Nepostradatelný pomocník při péči o nohy především v teplém období roku. více

Péče o pleť

Podzim je tu a s ním také chladnější a sychravé počasí. Do šatníku zařazujeme... více

A zlepší náladu

Začalo jaro, sluníčko pomalu leze ven a s tím přichází i nálada procházet více

Syndrom prostředního

Nebyla jsem nejstarší, abych mohla rozhodovat, nebyla jsem ani nejmladší, ta... více

Zeštíhlení

I takto by se dala v kostce charakterizovat moderní metoda liposukce SlimLipo... více