Efektivní zpevnění pokožky

Text: ESTETIKA
31. května 2016 | 13:54

Krémová bahna od Green Energy Organics jsou velmi účinná v boji s celulitidou a ochablou pokožkou. Praktická krémová bahna se aplikují za použití masáže, nemusí se oplachovat a ihned se vstřebávají. Bohaté složení luxusních krémových bahen Green Energy Organics přináší kokteil výtažků z rostlin, minerálních látek, vitamínů a antioxidantů se zpevňujícími, drenážními a vyživujícími účinky. Můžete si vybrat přípravek, který vám svým působením bude vyhovovat nejlépe.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Chladivé krémové bahno proti celulitidě Le Rituel Precieux Japanais pomáhá redukovat celulitidu a vyhlazuje tvrdohlavé tukové usazeniny v pokožce. Odvodňuje a stimuluje lipolýzu, zeštíhluje a zjemňuje kontury. Přirozeným způsobem pomáhá bojovat proti hlavním příčinám celulitidy, zvýšené propustnosti kapilár se sníženým odvodněním, kdy přebytečná tekutina uvízne v tkáních, vzroste objem tukových buněk, jejichž hmotnost a poškození oběhového aparátu má za následek výsledný efekt "pomerančové pokožky”. Na minerály bohatá formule pomáhá extrahovat nadbytečné tekutiny z tkání, stimuluje krevní oběh a podporuje detoxikaci organismu, zvyšuje krevní oběh a odvod toxinů z těla.

Zahřívací krémové bahno proti celulitidě Le Rituel Traditional Thailandais je teplé a bohaté kakaové bahno, které pomáhá redukovat silně se držící tukové zásoby celulitidy. Originální anticelulitidní kombinace aktivního kakaového koncentrátu stimuluje odvodnění, intenzivně zpevňuje a vyplňuje pokožku a vyvažuje pigmentaci. Antioxidační zahřívací ošetření detoxikuje, remineralizuje a dodává kakaové polyfenoly, které chrání pleť před environmentálními agresory. Organická formule podporuje práci autokorekčního mechanismu pokožky pro efektivní a viditelné dlouhodobé výsledky.

Intenzivní regenerační krémové bahno Le Rituel Precieux Egyptien poskytuje koncentrované hydratační ošetření pokožky s regeneračními a zvláčňujícími vlastnosti. Vyživuje, zpevňuje, obnovuje a posiluje pokožku. Viditelně pomáhá zlepšit hutnost pleti, stimuluje regeneraci buněk, je prevencí vzniku strií a koriguje vzhled již vzniklých strií. Velmi bohaté a pečující krémové bahno je  vhodné pro nastávající maminky k použití během těhotenství a také po něm jako prevence vzniku strií. Pomáhá vyhladit texturu pokožky, poskytuje  hydratovanou, prozářenou mladistvou pleť.

Kosmetika Green Energy Organics neobsahuje parabeny, SLS, SLES, ropné deriváty, minerální oleje, dráždivé éterické oleje ani umělá barviva.

Více informací o kosmetice a e-shop naleznete na www.greenenergyorganics.cz. Nyní letní sleva 30% na celý nákup s promo kódem geo30.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Alcina

Dejte sbohem šedivé zimě a nalaďte se na jarní romantiku! Kolekce trendové... více

Biorganica

„Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka... více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více

Syndrom prostředního

Nebyla jsem nejstarší, abych mohla rozhodovat, nebyla jsem ani nejmladší, ta... více

Zeštíhlení

I takto by se dala v kostce charakterizovat moderní metoda liposukce SlimLipo... více

Zdravé hubnutí

Téměř každý člověk někdy vyzkoušel alespoň nějakou dietu. Výsledky však, až na... více