Aňa Geislerová tváří Biorganica

Text: ESTETIKA
14. března 2017 | 09:00

„Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka. Luxusní butik Biorganica, který do České republiky dováží špičkovou bio kosmetiku, z níž nejznámější je značka pleťové péče Inlight a květinová dekorativka Zuii, si zamilovala i hvězda filmového plátna Aňa Geislerová.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

„Po létech u filmu jsem dospěla téměř ke katastrofě. Mám citlivou pleť a být na place každý den pod vrstvou líčidel a palbou světel, mi pleť dlouhodobě ničilo. Trpěla pleť i maskéři,“ vysvětluje Aňa Geislerová, proč se rozhodla zkusit čistě přírodní produkty.
„Naprosto mě zachránila australská květinová kosmetika Zuii. Po prvním líčení se vše doslova uklidnilo,“ dodává herečka, které výběr kosmetiky chválí i filmoví maskéři. „A stejně jako mi pomohla Zuii při líčení, mou pleť spasila 100% bio kosmetika Inlight. Jejich produkty jsou neuvěřitelně hojivé. Krásně voní přírodou, větrem, květinami a fungují tak, jak jsem opravdu dosud nezažila.“
Aňa, která Zuii používá jak v soukromí, tak i na filmové líčení a společenské akce, se rozhodla podpořit celý projekt Biorganica a propůjčit bio kosmetice svou tvář. Při té příležitosti nafotila s Petrem Weiglem kampaň za přirozenou krásu, kde se u zrcadla líčí a se scénářem v ruce připravuje na natáčení.
Biorganica si nemohla přát lepší „tvář“ už proto, že Aňu zdobí oduševnělá éterická krása, zároveň je prototypem silné nezávislé ženy, která dbá na funkčnost, kvalitu výrobků a ráda si dopřeje jedinečnou péči v podobě čistě přírodních ingrediencí.

www.biorganica.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Silonky ve spreji

Nepostradatelný pomocník při péči o nohy především v teplém období roku. více

Stylová jízda

Hledáte-li jedinečnou krásu a módní výstřelek zároveň, pak jste na správné adrese. více

Pigmentové skvrny

S nepříjemnými pigmentovými skvrnami se v létě potýká řada z nás. Ač se mažeme... více

Sothys Paris

Zákrok na klinice estetické medicíny obvykle plánujeme v souladu se svými... více

Bez chemie

Je jenom málo potíží, které vám znemožní jakoukoli fyzickou i duševní činnost... více

A zlepší náladu

Začalo jaro, sluníčko pomalu leze ven a s tím přichází i nálada procházet více