Tipy Estetika

Vytančete kila u tyče

Vytančete kila u tyče

Oficiální název této sportovní disciplíny je Pole Dance, spálíte při ní až 700 kalorií za hodinu a zapojí se celé tělo. Pole dance, v doslovném překladu „tanec na tyči“, ještě stále vyvolává v mnohých lidech představu dívky kroutící se kolem tyče na pódiu striptýzového klubu a jen těžko by věřili, že jde o regulérní sportovní disciplínu.

23. října 2017 | 00:00 celý článek
Šminky na odpis

Šminky na odpis

Díky kosmetickým produktům se můžeme udělat krásnější, mladší, zajímavější. Kosmetika je však velmi choulostivá a často může udělat víc škody než užitku, pokud si nedáme pozor na její lhůtu spotřeby. Myslíte si, že když na ní nevidíte plíseň, nebo když pořád hezky maluje, tak se nemůže zkazit? Opak je pravdou. Možná i Vy teď máte kosmetickou taštičku plnou výrobků, kterými svůj obličej už jenom trápíte.

19. října 2017 | 00:00 celý článek
Odrosty nejsou IN!

Odrosty nejsou IN!

Vlasové korektory Hair Markers americké značky TouchBack® jsou nepostradatelnými pomocníky mezi dalším barvením vlasů. Okamžitě zamaskují šedivé nebo světlejší odrůstající kořínky na viditelných místech jako je pěšinka vlasů, skráně a vlasové kontury.

9. října 2017 | 00:00 celý článek
Krásné vlasy krok za krokem

Krásné vlasy krok za krokem

Vlasy o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou-li matné a unavené, budete působit stejně utrápeně jako ony. Přinášíme vám žhavé tipy, díky kterým budete jen zářit. Poškození vlasů není v dnešní době nic neobvyklého a lze ho rozdělit do dvou kategorií ̶ chemické a mechanické. Chemické způsobuje špatné barvení, časté zesvětlování nebo třeba trvalá a melír. Mechanické naopak způsobuje nešetrné rozčesávání, časté přehřívání, používání gumiček a spaní s mokrými vlasy.

2. října 2017 | 00:00 celý článek
Syndrom prostředního

Syndrom prostředního

Nebyla jsem nejstarší, abych mohla rozhodovat, nebyla jsem ani nejmladší, ta nejroztomilejší, co může všechno. Jak jsou na tom prostřední děti a jak ovlivňuje pořadí narození jejich pohled na svět a vztahy s okolím? Na první dítě rodiče čekají s nadšením, jde o objevování nepoznaného. První dítě je hýčkané, vystavované a celý svět se točí jen kolem něho... tedy až do doby, než se narodí druhé dítě.

28. srpna 2017 | 09:00 celý článek
« předchozí články 1 2 3 4 ... 14
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Nadváha z kanceláře

Víte, co se děje s vaším tělem během osmi a více hodin strávených sezením v kanceláři? více

Mýty o depilaci

S přicházejícím teplým obdobím přichází také doba zkracování sukní i kalhot. více

Biorganica

„Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka... více

Do plavek daleko

Teplíčko, pohodlíčko, lenošeníčko… Holt takové už běžné zimní dny bývají. Určitě máte.... více

Sportovní podprsenka

Sport je důležitým nástrojem k vytvarování postavy k naší spokojenosti. více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více