Jak odstranit hyperpigmentace i bez laseru

Text: Prima Žena
13. září 2016 | 09:00

Po létě často řešíme pigmentové skvrny. Hyperpigmentace představují častý kosmeticko- dermatologický problém. Vyskytují se nejčastěji u žen v těhotenství, kojících nebo žen, které podstoupily hormonální léčbu a také s přibývajícím věkem. Na zvýšenou tvorbu melaninu působí řada faktorů, mezi nimi také nezdravé opalování bez dostatečné ochrany. Proto se pigmentové skvrny na pleti zhoršují v létě a naopak zlepšují v zimním období.

Jedním z nejčastějších problémů po létě je přítomnost pigmentových skvrn se zvýšenou koncentrací přirozeného kožního barviva. Hnědé plošky vznikají nejčastěji na tváři, předloktí a ramenou.
Na potlačení či odstranění hyperpigmentací existuje celá řada způsobů. Jedním z nich je neinvazivní SynCare White action, krém pro zesvětlení pigmentu.  Působí spolehlivě a nevratně což znamená, že zesvětlené  místo opět nepigmentuje. Jeho výhodou je i to, že působí zcela samostatně a není ho třeba doplňovat dalšími přípravky.
Příravek je možné  použít také pro rychlé projasnění a lifting pleti.

Rychlou korekci nedostatků pleti umožňuje SynCare BB NEW AGE, lehký krém nové generace  s vysokým podílem výživného a regeneračního séra z madagaskarské byliny Sigesbeckia orientalis. Krém se snadno roztírá a na pokožce vytváří lehké krytí spolu s hladkým ochranným nemastným filmem.
Velmi dobrou volbou je SynCare Soft touch sjednocující tónovací krém, kryje nepravidelnosti pleti, je voděodolný, stálý a nemá komedogenní účinky.

SynCare Soft touch make-up

Je luxusní krycí make-up s vysokým obsahem barevných pigmentů, obsah včelího vosku pleť nádherně zjemní a stává se sametově hebkou a vláčnou.
Pokud vás trápí akné, můžete zvolit Acne Soft make-up obsahující látky bránící rozvoji aknózního zánětu. Má hutnější konzistenci a výborně kryje i větší nedostatky.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Novinky

Pigmentace

Po létě často řešíme pigmentové skvrny. Hyperpigmentace představují častý... více

Plazmaterapie

V dnešní době jde neustále plastická a estetická medicína rychle dopředu a přibývá... více

A zlepší náladu

Začalo jaro, sluníčko pomalu leze ven a s tím přichází i nálada procházet více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více

Životní styl

Léto je tradičním obdobím stesků všech, kteří se v lednu rozhodli pro zázračnou dietu, více

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce... více