Jedinečné know-how, jedinečné výsledky

Text: ESTETIKA
6. února 2017 | 11:03

Petra Clinic je nejstarší klinikou na evropském trhu, zabývající se téměř výhradně neinvazivními přístrojovými metodami hubnutí a omlazování. Na otázky odpovídá její majitelka Petra Řehořková.

Z jakých důvodů navštěvují klienti vaši kliniku?

Díky tomu, že disponujeme více než třiceti různými lékařskými přístroji, máme vymazlené postupy, jak nejvhodněji klienta omladit nebo zredukovat jeho tukovou tkáň. A to bez bolesti a na dlouhou dobu. Další velmi významnou částí naší práce je velmi precizní korektivní dermatologie, tedy aplikace botulotoxinu, výplní a 4D lifting, který vytváříme jak zvenku, tak i zevnitř hlavy. Opět zcela bezbolestně a rychle. Bez jizev a rekonvalescence. Laserem Fotona Dynamis s nejnovějším softwarem dokážeme redukovat pigmentové skvrny, rozšířené žilky, výborně odstranit vrásky, akné i jizvy po akné, strie aj. Nejnovější metodu laserového ošetření, kterou jsme převzali od švýcarských lékařů, nabízíme jako jediná klinika v srdci Prahy. Je jí omlazení intimních partií žen a léčba inkontinence. Velmi komfortně, bez bolesti a narkózy během 15 minut.
Klinika také nabízí výživové poradenství, velmi podrobnou analýzu těla přístrojem InBody 770, koučink v oblasti partnerských vztahů či wellness koučink, tedy poradenství při volbě estetických a fitness procedur, velmi osvědčenou poradnu pro děti i dospělé v oblasti poruch příjmu potravin - anorexie a bulimie.


Které zákroky jsou nejžádanější?

Velmi žádané jsou procedury podporující hubnutí, protože velmi dobře fungují. Obrovský úspěch slavíme se 4D neinvazivním liftingem nebo s permanentním odstraněním chloupků kdekoli na těle. Výhodou našich přístrojů je zaručená kvalita, zkušenost a bezbolestné ošetření s mnoha dalšími benefity, jako je například omlazení pokožky depilovaného místa.

Jaký je věkový rozptyl klientek?

15 - 100 let. Na své si přijde skutečně každý. Máme i mladší klientky v doprovodu rodičů, přijdou na léčbu akné nebo do poradny dětské obezity, či do poradny pro léčbu anorexie a bulimie.


Docházejí k vám i muži? Jaké preferují služby?

Ano, muži jsou velmi častými zákazníky. Preferují laserové epilace chloupků v podpaží, na hrudi a na zádech, docházejí na podporu vlasového růstu a omezení plešatosti - na vlasovou mezoterapii. Vysoce oblíbená je redukce tuku v oblasti bříška, tzv. managerským bezbolestným rychloprogramem a oblíbená je relaxační a omlazovací gentleman kosmetika, která se provádí speciálním přístrojem dokonce i přes vousy.

Držíte se spíše osvědčených procedur nebo zavádíte i různé novinky?

Neustále inovujeme a vylepšujeme postupy omlazovacích a hubnoucích procedur, zvyšujeme společně s techniky kvalitu a výkon přístrojů, aniž bychom porušili jejich naprostou bezpečnost. Procedury navzájem kombinujeme, v čemž spočívá naše jedinečné know how. Máme špičkové odborníky - terapeuty, lékaře, fyzioterapeuty a ostatní kolegy, kteří se v oboru neustále vzdělávají. I my sami jsme vzdělávací středisko pod MŠMTV.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Zpevnění pokožky

Krémová bahna od Green Energy Organics jsou velmi účinná v boji s celulitidou. více

Interní očista

Pořádek dělá přátele. Chcete-li zůstat kamarádi se svým organismem, pěkně si v... více

Hubněte za pochodu

Nemáte čas chodit do fitka? Pak je rychlá chůze pro vás přesně to pravé ořechové.... více

Kokosový olej

Kokosový olej je světovým fenoménem. Zcela oprávněně si našel své místo v koupelně... více

Pozadí po americku

Chroupete právě mrkev nebo salát a chystáte se do fitka, aby byl váš zadeček... více

Hyaluronová řada

Příčinou lámavých a suchých vlasů může být fénování, žehlení nebo kulmování. Neprospívá... více