Jedinečné know-how, jedinečné výsledky

Text: ESTETIKA
6. února 2017 | 11:03

Petra Clinic je nejstarší klinikou na evropském trhu, zabývající se téměř výhradně neinvazivními přístrojovými metodami hubnutí a omlazování. Na otázky odpovídá její majitelka Petra Řehořková.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Z jakých důvodů navštěvují klienti vaši kliniku?

Díky tomu, že disponujeme více než třiceti různými lékařskými přístroji, máme vymazlené postupy, jak nejvhodněji klienta omladit nebo zredukovat jeho tukovou tkáň. A to bez bolesti a na dlouhou dobu. Další velmi významnou částí naší práce je velmi precizní korektivní dermatologie, tedy aplikace botulotoxinu, výplní a 4D lifting, který vytváříme jak zvenku, tak i zevnitř hlavy. Opět zcela bezbolestně a rychle. Bez jizev a rekonvalescence. Laserem Fotona Dynamis s nejnovějším softwarem dokážeme redukovat pigmentové skvrny, rozšířené žilky, výborně odstranit vrásky, akné i jizvy po akné, strie aj. Nejnovější metodu laserového ošetření, kterou jsme převzali od švýcarských lékařů, nabízíme jako jediná klinika v srdci Prahy. Je jí omlazení intimních partií žen a léčba inkontinence. Velmi komfortně, bez bolesti a narkózy během 15 minut.
Klinika také nabízí výživové poradenství, velmi podrobnou analýzu těla přístrojem InBody 770, koučink v oblasti partnerských vztahů či wellness koučink, tedy poradenství při volbě estetických a fitness procedur, velmi osvědčenou poradnu pro děti i dospělé v oblasti poruch příjmu potravin - anorexie a bulimie.


Které zákroky jsou nejžádanější?

Velmi žádané jsou procedury podporující hubnutí, protože velmi dobře fungují. Obrovský úspěch slavíme se 4D neinvazivním liftingem nebo s permanentním odstraněním chloupků kdekoli na těle. Výhodou našich přístrojů je zaručená kvalita, zkušenost a bezbolestné ošetření s mnoha dalšími benefity, jako je například omlazení pokožky depilovaného místa.

Jaký je věkový rozptyl klientek?

15 - 100 let. Na své si přijde skutečně každý. Máme i mladší klientky v doprovodu rodičů, přijdou na léčbu akné nebo do poradny dětské obezity, či do poradny pro léčbu anorexie a bulimie.


Docházejí k vám i muži? Jaké preferují služby?

Ano, muži jsou velmi častými zákazníky. Preferují laserové epilace chloupků v podpaží, na hrudi a na zádech, docházejí na podporu vlasového růstu a omezení plešatosti - na vlasovou mezoterapii. Vysoce oblíbená je redukce tuku v oblasti bříška, tzv. managerským bezbolestným rychloprogramem a oblíbená je relaxační a omlazovací gentleman kosmetika, která se provádí speciálním přístrojem dokonce i přes vousy.

Držíte se spíše osvědčených procedur nebo zavádíte i různé novinky?

Neustále inovujeme a vylepšujeme postupy omlazovacích a hubnoucích procedur, zvyšujeme společně s techniky kvalitu a výkon přístrojů, aniž bychom porušili jejich naprostou bezpečnost. Procedury navzájem kombinujeme, v čemž spočívá naše jedinečné know how. Máme špičkové odborníky - terapeuty, lékaře, fyzioterapeuty a ostatní kolegy, kteří se v oboru neustále vzdělávají. I my sami jsme vzdělávací středisko pod MŠMTV.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Stylová jízda

Hledáte-li jedinečnou krásu a módní výstřelek zároveň, pak jste na správné adrese. více

Vyvarujte se chřipky

Letošní podzim počátkem září vypadal spíše na pokračující léto, ovšem to za sebou... více

Interní očista

Pořádek dělá přátele. Chcete-li zůstat kamarádi se svým organismem, pěkně si v... více

Alcina

Dejte sbohem šedivé zimě a nalaďte se na jarní romantiku! Kolekce trendové... více

Na vysoké noze

Jsou sexy i elegantní, při pohledu na ně se celé rozzáříme, doma jim s radostí... více

Krásné vlasy

Vlasy o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou-li matné a unavené, budete působit... více