4 ošetření pro vaši krásu

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

2. Plazmalifting

„Plazmalifting je metoda, při které se pracuje pouze s materiálem získaným z vlastní krve klienta. Tedy s něčím, co je tělu plně přirozené. Díky tomu nehrozí žádné vedlejší účinky,“ vysvětluje Mgr. Petra Řehořková, zakladatelka Kliniky estetické medicíny Petra Clinic. „Jde o takzvaný regelifting, což je jediná lékařsky prověřená a certifikovaná procedura pro omlazení a regeneraci pleti na buněčné úrovni, bez změny rysů obličeje. Nepoužívají se při ní žádné látky, které by byly tělu cizí, proto je tak bezpečná.“ Jak dále vysvětluje, krevní plazma šetrně a bezpečně stimuluje revitalizaci a rejuvenaci kůže a podkoží a lze ji využít i pro zlepšení stavu kloubů. „Plazmu získáme z vlastní krve pacienta. Pomocí centrifugy ji oddělíme od ostatních složek krve, smícháme ji s jedinečným koktejlem vitamínů a minerálů či kyselinou hyaluronovou a aplikujeme formou mezoterapie přímo do kůže a podkoží do míst, kde chceme podpořit regeneraci. Za deset až patnáct minut je hotovo,“ nastiňuje průběh zákroku dermatoložka MUDr. Petra Samková. Jedinečné je podle ní využití růstových faktorů, hojivých enzymů a trombocytů, které stimulují růst kůže a podporují aktivitu kmenových buněk.
Plazmalifting podpoří omlazení stárnoucí a unavené pleti. Zlepšuje vzhled tmavých kruhů pod očima, napomáhá vypnutí vrásek a stimuluje hojení a vyhlazení starých i nových jizev. Skvělé je, že jej mohou podstoupit i alergici a osoby s citlivou pletí. „Hojení je bezproblémové a rychlé. Objevit se může drobné začervenání v místech vpichů, ale již druhý den po zákroku se lze vrátit k běžným denním aktivitám,“ popisuje odbornice Řehořková rekonvalescenci.

Rozdíl uvidíte hned

Výsledky jsou vidět prakticky okamžitě, a to hlavně u jemných linek, jako jsou nosoretní rýhy nebo vrásky mezi obočím. Protože je ale hlavním cílem buněčná regenerace, dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace vazivových buněk ve středních a hlubších vrstvách kůže, celkový efekt ošetření se projeví až s odstupem času. Do tří týdnů lze pozorovat významné zlepšení vzhledu pleti, textury a jejích tónů, celkové zlepšení může trvat až dva roky.

3. Vanquish

Technologická novinka, na které „ujíždí“ celý svět se konečně dostala do České republiky. „Tato patentovaná metoda liposukce bříška vás rychle, bez nutnosti anestezie, bezpečně a hlavně bezbolestně zbaví podkožního tuku na břiše a v problémových partiích,“ vyjmenovává hlavní klady Vanquish Petra Řehořková s tím, že klienti Petra Clinic dosahují skutečně výrazných výsledků, zejména podstoupí-li zákrok třikrát či pětkrát za sebou. „Vanquish používá vysokofrekvenční pole, které se účinně zaměří přímo na tukovou vrstvu a dokáže ji odstranit. Tuk po ošetření odchází přirozeně lymfatickým systémem z těla,“ dodává MUDr. Samková, podle níž není nutné po zákroku dodržovat speciální režim. „Jen je vhodné zvýšit příjem tekutin, abyste podpořili aktivitu lymfatického systému.“
BOX: Nejedná se o žádné plané sliby! Účinnost technologie Vanquish potvrdil jak americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, tak České vysoké učení technické.

1 2 3

 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Silonky ve spreji

Nepostradatelný pomocník při péči o nohy především v teplém období roku. více

Pigmentové skvrny

S nepříjemnými pigmentovými skvrnami se v létě potýká řada z nás. Ač se mažeme... více

Krásné vlasy

Vlasy jsou ozdobou všech žen. Mít slušivý účes patří k vizáži ženy zrovna tak... více

Biorganica

„Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka... více

Sportovní podprsenka

Sport je důležitým nástrojem k vytvarování postavy k naší spokojenosti. více

6 tipů pro stehna

Doba kraťasů a krátkých sukní už je tady, takže je nejvyšší čas zapracovat na... více