Letní lásky

Text: Zita Marinovová
6. června 2017 | 15:38

Léto je za dveřmi. Sluníčko konečně hřeje, my hubneme do plavek, plánujeme dovolené a zapalují se nám lýtka… Speciální kapitolou nejteplejšího ročního období jsou totiž letní lásky. Jejich úskalí jednou provždy definoval slavný film Pomáda. Sandy a Danny prožili během prázdnin báječnou romanci, ale když se shodou okolností v září setkali „v civilu“, neměl jejich vztah vůbec našlápnuto k happy endu.

Sandy ovšem nehodila flintu do žita a díky drobným pastičkám jí floutek Danny na konci filmu zobal z ruky. To je ale jenom film, samozřejmě. Ve skutečnosti zbydou obvykle z těchto sezónních románků jen malé hezké vzpomínky.
Mě ovšem toto téma připomnělo, v jaké to žijeme báječné době. Jen považte… V ne až tak dávných temných časech se v každém hotelu, na každé pláži, u každého tenisového kurtu vyskytovala nejméně jedna potvora, která měla vlasy po pás, perfektní nehty, fialové oči anebo jinou devízu, s níž jste se tehdy musela buď narodit, či ji předlouho pěstovat. Této nekalé konkurenci ovšem, díky bohu, odzvonilo. Vlasy můžu mít dneska třeba po kolena za půl dne, z ohryzaných nehtů jsou sexy drápky za hoďku a kukadla můžu valit třeba kostkovaná, pokud se nežinýruju strkat si do nich kontaktní čočky.
A tak také nejnovější číslo našeho časopisu přináší mnoho tipů, jak se stát vcukuletu o deset let mladší, svěžejší, krásnější… Rozkveťte a oslňujte. Jen na přílišné rozumování pozor, dámy. Víte-li něco lépe než on, tak mu to, proboha, neříkejte!
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Pigmentace

Po létě často řešíme pigmentové skvrny. Hyperpigmentace představují častý... více

Osteoporóza

Myslíte si, že vás se osteoporóza netýká? Můžete se mýlit! Toto onemocnění se týká... více

Labutí šíje

Ženský krk, pevný dekolt a jedna brada. Tato trojice bude vždy ukazatelem mládí a... více

Pozadí po americku

Chroupete právě mrkev nebo salát a chystáte se do fitka, aby byl váš zadeček... více

Na vysoké noze

Jsou sexy i elegantní, při pohledu na ně se celé rozzáříme, doma jim s radostí... více

Sportovní podprsenka

Sport je důležitým nástrojem k vytvarování postavy k naší spokojenosti. více