Virtuální šampionka

Text: Estetika
8. prosince 2017 | 00:00

Bilancování, předsevzetí, plány… mezi ta nejčastější odhodlání, která míváme začátkem každého nového roku, patří pravidelné cvičení. Málokdo je totiž se svým zevnějškem natolik spokojený, aby neviděl možnost zlepšení. A tak si nad talíři s vánočními pochutinami plánujeme, kterak budeme příští rok dřít do úmoru a budeme méně a zdravěji jíst, mnohdy i zakoupíme permanentku do fitka či domácí sportovní náčiní.

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

Sama mám doma velmi slušný fit koutek, nad nímž by srdce sportovně založeného člověka radostí zaplesalo. Rotoped, power plate, posilovač břišních svalů, činky… Pomníky mých novoročních předsevzetí. Je jich tolik, že se dají nazvat hřbitovem. Ne že by byly zcela nevyužité. Občas na ně něco pověsím, sem tam si nějaká návštěva vyzkouší, jak že se s tím cvičí. Ale hlavně to naprosto báječně vypadá! Každý host mě při zmerčení mého domácího fitka obdaří uznalým pohledem, jaká že jsem to sportovkyně. A to mi dělá moc dobře. Mnohdy se v těchto chvílích cítím jako úplná fitness šampionka.
Samozřejmě si ale uvědomuji, že to není normální… Takže… pokud vy svá předsevzetí ohledně cvičení dodržujete, máte můj neskonalý obdiv. A kdo nemá na fyzické aktivity čas nebo chuť, najde i v roce 2018 v našem časopise spoustu tipů, kterak svou tělesnou schránku vylepšit i bez potu. Jo a nezapomeňte mrknout i na šminky. Protože vnitřní krása je skvělá věc, ale mejkap je prostě mejkap.
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Péče o pleť

Podzim je tu a s ním také chladnější a sychravé počasí. Do šatníku zařazujeme... více

Snídaně

Že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, platí odpradávna. Jen důvody se liší... více

Alcina

Dejte sbohem šedivé zimě a nalaďte se na jarní romantiku! Kolekce trendové... více

Sportovní podprsenka

Sport je důležitým nástrojem k vytvarování postavy k naší spokojenosti. více

Kalorické bomby

Máte pocit, že v létě zaručeně musíte zhubnout, protože se více hýbete, jíte... více

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce... více