Editorialy

Díky za každou novou vadu!

Díky za každou novou vadu!

Poslední dny babího léta jsou za námi. Těch pár dnů, kdy teploty vystoupí ke dvacítce a sluníčko nás pohladí svými paprsky, si každý rok užívám stejně jako ty první teplé dny na jaře. Teď už je ale po všem. Minimálně půl roku se venku neohřejeme. Pouštíme se do revizí šatníku, letní hadříky i sandálky putují do zadních polic, zimní svršky a válenky dopředu, aby byly pěkně po ruce.

17. října 2017 | 00:00 celý článek
Vynález mé zkázy

Vynález mé zkázy

Technický pokrok je tak rychlý, že přístroje vyráběné dnes nejsou kompatibilní s těmi, co jste si koupila včera… Trochu nadsázka, ale ne moc. Dnešní mládež nechápe, jak jsme dokázali randit či dokonce uzavřít manželství bez účasti mobilních telefonů, já zase obdivuji novináře z dob svého dětství, kterak dokázali vyrábět tiskoviny pouze s psacím strojem.

15. srpna 2017 | 00:00 celý článek
Letní lásky

Letní lásky

Léto je za dveřmi. Sluníčko konečně hřeje, my hubneme do plavek, plánujeme dovolené a zapalují se nám lýtka… Speciální kapitolou nejteplejšího ročního období jsou totiž letní lásky. Jejich úskalí jednou provždy definoval slavný film Pomáda. Sandy a Danny prožili během prázdnin báječnou romanci, ale když se shodou okolností v září setkali „v civilu“, neměl jejich vztah vůbec našlápnuto k happy endu.

6. června 2017 | 15:38 celý článek
Alergické vzrůšo

Alergické vzrůšo

Konečně jaro! Sluníčko, rostlinky, alergie…Na jaře ty venkovní, což ovšem neznamená, že by vymizely ty celoroční. Občas v životě trpíváme například i alergií na různé osoby. Pro patnáctileté spratky jsou takovým alergenem jejich vlastní rodiče, pro dvacetileté slečinky třicetiletá šéfka a pro dospělé ženy bývalí či skorobývalí milenci a manželé a samozřejmě, a to vcelku bez výjimky, jejich nové i staré partnerky. Dokonce se někdy vyjadřujeme v tom smyslu, že nám z těchto lidí vyráží kopřivka.

5. dubna 2017 | 08:58 celý článek
Ješte jedna šance

Ješte jedna šance

Každý rok na přelomu února a března vyhledám v diáři číslo své účetní. A každý rok jí i sobě slibuji, že si okamžitě pořídím různé desky, a dokonce i šanony, do nichž budu pečlivě třídit a ukládat účty. Budou pěkně barevně rozlišené a zřetelně nadepsané a já budu vědět, kde co je.

6. února 2017 | 10:56 celý článek
« předchozí články 1 2
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Vyvarujte se chřipky

Letošní podzim počátkem září vypadal spíše na pokračující léto, ovšem to za sebou... více

Osteoporóza

Myslíte si, že vás se osteoporóza netýká? Můžete se mýlit! Toto onemocnění se týká... více

Snídaně

Že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, platí odpradávna. Jen důvody se liší... více

Sportovní podprsenka

Sport je důležitým nástrojem k vytvarování postavy k naší spokojenosti. více

Vlasová péče

Ochranu a péči potřebují v létě i naše vlasy. Negativní účinky intenzivního slunečního... více

Odrosty nejsou IN!

Vlasové korektory Hair Markers americké značky TouchBack® jsou nepostradatelnými.... více