Editorialy

Vynález mé zkázy

Vynález mé zkázy

Technický pokrok je tak rychlý, že přístroje vyráběné dnes nejsou kompatibilní s těmi, co jste si koupila včera… Trochu nadsázka, ale ne moc. Dnešní mládež nechápe, jak jsme dokázali randit či dokonce uzavřít manželství bez účasti mobilních telefonů, já zase obdivuji novináře z dob svého dětství, kterak dokázali vyrábět tiskoviny pouze s psacím strojem.

15. srpna 2017 | 00:00 celý článek
Letní lásky

Letní lásky

Léto je za dveřmi. Sluníčko konečně hřeje, my hubneme do plavek, plánujeme dovolené a zapalují se nám lýtka… Speciální kapitolou nejteplejšího ročního období jsou totiž letní lásky. Jejich úskalí jednou provždy definoval slavný film Pomáda. Sandy a Danny prožili během prázdnin báječnou romanci, ale když se shodou okolností v září setkali „v civilu“, neměl jejich vztah vůbec našlápnuto k happy endu.

6. června 2017 | 15:38 celý článek
Alergické vzrůšo

Alergické vzrůšo

Konečně jaro! Sluníčko, rostlinky, alergie…Na jaře ty venkovní, což ovšem neznamená, že by vymizely ty celoroční. Občas v životě trpíváme například i alergií na různé osoby. Pro patnáctileté spratky jsou takovým alergenem jejich vlastní rodiče, pro dvacetileté slečinky třicetiletá šéfka a pro dospělé ženy bývalí či skorobývalí milenci a manželé a samozřejmě, a to vcelku bez výjimky, jejich nové i staré partnerky. Dokonce se někdy vyjadřujeme v tom smyslu, že nám z těchto lidí vyráží kopřivka.

5. dubna 2017 | 08:58 celý článek
Ješte jedna šance

Ješte jedna šance

Každý rok na přelomu února a března vyhledám v diáři číslo své účetní. A každý rok jí i sobě slibuji, že si okamžitě pořídím různé desky, a dokonce i šanony, do nichž budu pečlivě třídit a ukládat účty. Budou pěkně barevně rozlišené a zřetelně nadepsané a já budu vědět, kde co je.

6. února 2017 | 10:56 celý článek
Relax si po Vánocích zasloužíme všechny

Relax si po Vánocích zasloužíme všechny

Den matek by se podle mě neměl slavit v květnu, ale v prosinci. To je totiž měsíc, kdy každá jen trochu zodpovědná matka skládá, řečeno skautskou terminologií, hned několik bobříků. Namátkou jmenujme bobříka zručnosti (výroba cukroví), mlčení (neprozradit žádné překvapení, přestože se nemůžete dočkat, až je děti rozbalí), ušlechtilosti (splnit každé přání, i když někdo fakt dost zlobil), síly (on se ten domeček pro panenky pěkně pronese), mrštnosti (hups na skříň schovat krabici s autodráhou) a v neposlední řadě bobříka dobrých skutků, který obsáhne vánoční přípravy tak nějak komplexně…

6. prosince 2016 | 11:13 celý článek
« předchozí články 1 2
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Scénář života

Zhubnu alespoň 5 kilo, budu cvičit, začnu zase chodit na angličtinu, nebudu utrácet... více

Hubněte za pochodu

Nemáte čas chodit do fitka? Pak je rychlá chůze pro vás přesně to pravé ořechové.... více

Labutí šíje

Ženský krk, pevný dekolt a jedna brada. Tato trojice bude vždy ukazatelem mládí a... více

Hyaluronová řada

Příčinou lámavých a suchých vlasů může být fénování, žehlení nebo kulmování. Neprospívá... více

Prázdninový sex

Letní úlety jsou vzrušující, ovšem jen pokud se dodržují pravidla. Jaká to jsou a čeho... více

Životní styl

Léto je tradičním obdobím stesků všech, kteří se v lednu rozhodli pro zázračnou dietu, více