Editorialy

Letní lásky

Letní lásky

Léto je za dveřmi. Sluníčko konečně hřeje, my hubneme do plavek, plánujeme dovolené a zapalují se nám lýtka… Speciální kapitolou nejteplejšího ročního období jsou totiž letní lásky. Jejich úskalí jednou provždy definoval slavný film Pomáda. Sandy a Danny prožili během prázdnin báječnou romanci, ale když se shodou okolností v září setkali „v civilu“, neměl jejich vztah vůbec našlápnuto k happy endu.

6. června 2017 | 15:38 celý článek
Alergické vzrůšo

Alergické vzrůšo

Konečně jaro! Sluníčko, rostlinky, alergie…Na jaře ty venkovní, což ovšem neznamená, že by vymizely ty celoroční. Občas v životě trpíváme například i alergií na různé osoby. Pro patnáctileté spratky jsou takovým alergenem jejich vlastní rodiče, pro dvacetileté slečinky třicetiletá šéfka a pro dospělé ženy bývalí či skorobývalí milenci a manželé a samozřejmě, a to vcelku bez výjimky, jejich nové i staré partnerky. Dokonce se někdy vyjadřujeme v tom smyslu, že nám z těchto lidí vyráží kopřivka.

5. dubna 2017 | 08:58 celý článek
Ješte jedna šance

Ješte jedna šance

Každý rok na přelomu února a března vyhledám v diáři číslo své účetní. A každý rok jí i sobě slibuji, že si okamžitě pořídím různé desky, a dokonce i šanony, do nichž budu pečlivě třídit a ukládat účty. Budou pěkně barevně rozlišené a zřetelně nadepsané a já budu vědět, kde co je.

6. února 2017 | 10:56 celý článek
Relax si po Vánocích zasloužíme všechny

Relax si po Vánocích zasloužíme všechny

Den matek by se podle mě neměl slavit v květnu, ale v prosinci. To je totiž měsíc, kdy každá jen trochu zodpovědná matka skládá, řečeno skautskou terminologií, hned několik bobříků. Namátkou jmenujme bobříka zručnosti (výroba cukroví), mlčení (neprozradit žádné překvapení, přestože se nemůžete dočkat, až je děti rozbalí), ušlechtilosti (splnit každé přání, i když někdo fakt dost zlobil), síly (on se ten domeček pro panenky pěkně pronese), mrštnosti (hups na skříň schovat krabici s autodráhou) a v neposlední řadě bobříka dobrých skutků, který obsáhne vánoční přípravy tak nějak komplexně…

6. prosince 2016 | 11:13 celý článek
„Přirozená” krása

„Přirozená” krása

Nalakovala jsem si nehty podle současného trendu – všechny oranžově a na každé ruce jeden černě. „Co se ti stalo s tím nehtem?“ zeptal se mě první muž, kterého jsem ten den potkala. „Ty sis někam skřípla prst?“ zeptal se druhý. A když ten třetí ve vší vážnosti podotknul, že měl také kdysi problémy s uhnívajícími nehty, pochopila jsem, že zalíbit se módními trendy těm, kteří o nich nemají ani páru, je marnost nad marnost.

10. října 2016 | 00:00 celý článek
« předchozí články 1 2
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Vytvarujte si tělo!

Řekněte jednou pro vždy sbohem svým tukovým polštářům! Ultrazvuková liposukce... více

Interní očista

Pořádek dělá přátele. Chcete-li zůstat kamarádi se svým organismem, pěkně si v... více

Plazmaterapie

V dnešní době jde neustále plastická a estetická medicína rychle dopředu a přibývá... více

Na vysoké noze

Jsou sexy i elegantní, při pohledu na ně se celé rozzáříme, doma jim s radostí... více

Hyaluronová řada

Příčinou lámavých a suchých vlasů může být fénování, žehlení nebo kulmování. Neprospívá... více

A zlepší náladu

Začalo jaro, sluníčko pomalu leze ven a s tím přichází i nálada procházet více